OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

Laser frakcyjny CO2

Lasery frakcyjne stanowią najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w medycynie estetycznej. Laser emituje energię która działa na powierzchowne i głębokie warstwy skóry. Wiązka laserowa rozdziela się na wiele promieni o mikroskopijnej średnicy powodując kolumnowe uszkodzenia sięgające nawet skóry właściwej. Parametry zabiegu dobierane są przez lekarza aby jak najbardziej skutecznie pobudzić skórę do regeneracji.

 

 

PLASMA IQ- inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z wiekiem. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i coraz bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale też pierwszym dowodem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie da się zatrzymać istnieje inteligentne rozwiązanie by przywrócić atrakcyjne spojrzenie.

 

 

LIGHTSHEER DESIRE– diodowy laser medyczny do trwałego, bezpiecznego usuwania owłosienia. Najskuteczniejsza bezbolesna i trwała depilacja.

Laser diodowy Light Sheer™ Diode Laser System amerykańskiej firmy Lumenis® (światowy lider w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych) jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich , w tym ISO 9001. ZŁOTY STANDARD W DEPILACJI LASEROWEJ OD PONAD 15 LAT!!!

  


PODZIEL SIĘ URODĄ – Tylko teraz 50% zniżki na zabieg FILORGA HYDRA BOOSTER dla Ciebie i osoby przez Ciebie poleconej!

Urlop już zakończony, lato chyli się ku końcowi, opalona skóra przypomina o przyjemnościach słonecznej pogody i … niestety pokazuje to, czego wolałabyś nie zauważać … Suchość, ściągnięcie i drobne zmarszczki to tylko niektóre ślady, które potwierdzają, że skóra pilnie potrzebuje nawilżenia i odżywienia. Poddaj się dostępnemu w naszym gabinecie nowemu, innowacyjnemu zabiegowi FILORGA HYDRA BOOSTER, który w krótkim czasie przywróci Twojej skórze świeży, promienny wygląd.

 

 

  DermaOXY

Czym jest DermaOXY? Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

 

  

ELLISYS radiofrekwencja mikroigłowa

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Zapraszamy! Tylko w listopadzie każdy zabieg z Mikro RF z 10% rabatem! Dbając o stały rozwój naszej Kliniki wprowadziliśmy do oferty urządzenie najnowszej generacji, pomagające zachować młody wygląd w krótkim czasie i przy niewielkim okresie rekonwalescencji. ELLISYS jest urządzeniem którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami dla dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi.

 

  

Jesienne pakiety zabiegowe – Mesohyal

Jesienne pakiety dla pięknej skóry! Mesohyal Mesoestetic. Zapraszamy!   I. Mesohyal Meso-Glow Biorewitalizacja i natychmiastowe rozświetlenie. Produkty: – Mesohyal NCTC 109 – gotowy koktajl substancji aktywnych zawiera : kwas hialuronowy, 11 witamin, 23 aminokwasy, 6 soli mineralnych i 3 koenzymy. Kompleks ten uzupełnia niedobory w tkance łącznej, dostarcza substancji regulujących procesy metaboliczne. Synergia działania kwasu hialuronowego i substancji aktywnych w szczególny sposób wpływa na pobudzenie i intensyfikację procesów...

   

 

Dermalogica

Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu Amerykańska Marka Dermalogica jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Zmierzając do doskonałości osiągnęli zbalansowaną równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry. Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję. Z uwagi na zaawansowany profil, produkty dermalogica dostępne są tylko w wybranych ośrodkach. My mamy zaszczyt współpracować z marka Dermalogica.

 

 

Radiesse

RadiesseTM – nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia. Wypełniacz Radiesse dermal filler jest unikalnym wypełniaczem do skóry opracowanym na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu (CaHA) zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody. Jest w 100% biokompatybilny co oznacza, iż przed przeprowadzeniem zabiegu nie jest konieczne wykonanie testów alergicznych. CaHA i jego składniki – wapń oraz fosfor są naturalnie występującymi składnikami ludzkich tkanek.

 

  

PRX-T33 BIOREWITALIZACJA BEZ UŻYCIA IGŁY

NOWOŚĆ wiosny 2014!!!!   Bezbolesny mało inwazyjny zabieg dla każdego. PRX-T33 to zupełnie nowa metoda chemicznej biorewitalizacji skóry która został wprowadzona przez firmę Fenice wiosną 2014. W składzie preparatu znajduje się kwas trójchlorooctowy 33%, nadtlenek wodoru w niskim stężeniu i kwas kojowy 5 %.   Bardzo bezpieczna metoda wykorzystywana w terapii wielu problemów dermatologicznych oraz w walce z oznakami starzenia. Działa w głębokich warstwach skóry właściwej.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów