OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

Zabiegi obliteracji żylaków kończyn dolnych za pomocą kleju należą do najnowszych i  najmniej inwazyjnych metod leczenia niewydolności żylnej.

W naszej klinice metodę klejenia klejenie żylaków stosujemy również w połączeniu z metodą skleroterapii piankowej. Stosowane przez nas dodatkowe techniki leczenia takie jak sklerotrapia czy miniflebektomia pozwalają jeszcze bardziej zwiększać skuteczność metody klejenia żylaków.
Zabiegi obliteracji żylaków klejem systemem VenaBlock ma wiele istotnych zalet na tle pozostałych metod leczenia niewydolności żylnej zarówno chirurgicznych, jak i technikami termicznymi.

Podstawowe zalety metody klejenia żylaków kończyn dolnych to:

  • zbieg jest bezbolesny i małoinwazyjny  (bez znieczulenia tumescencyjnego (jak w metodzie laserowej), bez szczycących blizn po nacięciu skóry)
  • krótki czas trwania zabiegu około 30 min, pacjent zaraz po porcedurze opuszcza Klinikę i wraca do codziennych obowiązków (nie jest wymagane zwolnienie z pracy)
  • okres wstrzymywania się od aktywności fizycznych jest krótszy niż po skleroterapii, laserze czy zamykaniu żylaków falą radiową
  • brak konieczności stosowania kompresjoterapii (pończochy uciskowe) w okresie pozabiegowym
  • niewielkie ryzyko przebarwień na skórze i odczynu  zapalenego w okolicach zamykanych żył
  • wysoka skuteczność zabiegu przy zamykaniu dużych żylaków, których średnica przekracza nawet 10 mm
  • wysoka skuteczność procedury(w obserwacji 12-miesięcznej pełne zamknięcie zamykanego żylaka jest na poziomie 97%)

Zabieg obliteracji żylaków na nogach metodą klejenia w większości przypadków może zastąpić metodę klasycznej operacji chirurgicznej ich usuwania. Przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, komfortowych dla pacjenta. Procedurę zamknięcia żylaków na jednej nodze  trwa około 10-30 min.

Zabiegi obliteracji żylaków metodą VenaBlock wykonywane są w Klinice Femmed przez dwóch lekarzy specjalistów w dziedzinie chirurgii naczyniowej, zawsze pod kontrolą USG o wysokiej rozdzielczości. Tak przeprowadzony zabieg na żylakach zapewnia bezpieczeństwo, dobrą kontrolę i prawidłowe dojście do naczynia. Procedura klejenia nie wymaga znieczulenia tumescencyjnego jedynie miejscowe znieczulenie w miejscu dokonania nakłucia naczynia.

 

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów