OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

System zamykania żył VenaSeal to małoinwazyjna, nietermiczna  metoda leczenia żylaków nie wymagająca znieczulenia ani potrzebę stosowania kompresjoterapii (noszenia pończoch uciskowych)’ umożliwiając pacjentom powrót do normalnej aktywności natychmiast po wykonanym zabiegu.

System VenaSeal wykorzystuje zasadę działania klejów tkankowych z grupy cyjanoakrylatów. Jest on   klejem medycznym dostosowanym do bezpiecznego zastosowania wewnątrznaczyniowego,  który zamyka chore, niewydolne naczynie żylne. System dostarcza niewielką ilość kleju medycznego do niewydolnej żyły, następnie powoduje jej zasklepienie, a przepływ krwi jest skierowany do zdrowych żył.

System VenaSeal zawiera w sobie ideę bezbolesnego i wyjątkowo skutecznego sposobu leczenia niewydolności żylnej, co potwierdzają wyniki badań klinicznych przeprowadzonych na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 

Kwalifikacja do zabiegu z zastosowaniem VenaSeal


Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji chirurga naczyniowego, który wykonując badanie USG Doppler żył kończyn dolnych zaproponuje odpowiedni schemat postępowania.

 

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów