OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Postać obecna w naszym organizmie ulega szybkiemu wchłonięciu w ciągu 1-2 dni. W medycynie kwas hialuronowy jest używany w estetyce, reumatoidalnym zapaleniu stawów oraz chirurgii oka.


Wskazania:

  • Redukcja zmarszczek, szczególnie tych niepoddających się toksynie botulinowej
  • Wypełnienia bruzd nosowo-wargowych
  • Powiększenie ust
  • Modelowanie konturów ust


Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Stany zapalne skóry
  • Skłonność do powstawania blizn przyrosłych
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym


Opis zabiegu:

Na około 45 minut przed zabiegiem należy nałożyć na skórę krem znieczulający i przykryć ją folią, wtedy zabieg jest praktycznie bezbolesny. Wypełniacze (pozyskiwane naturalnie lub syntetyczne) są wstrzykiwane w skórę, by wypełnić zmarszczki. Produkty na bazie kwasu hialuronowego zapewniają poprawę wyglądu w sposób naturalny. Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek na policzkach, opadniętych kącików ust oraz zmarszczek wokół ust. Kwas hialuronowy w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dodaje objętości wargom, poprawia i koryguje kontur ust.


Efekty:

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne. Zwykle ostateczny efekt po zabiegu osiągany jest po 10 dniach. Preparat jest całkowicie wchłaniany. Efekty utrzymują się 9-12 miesięcy i zależą m.in. od rodzaju skóry i trybu życia. Po tym czasie preparaty kwasu hialuronowego ulegają całkowitemu wchłonięciu. Wówczas dobrze jest zabieg powtórzyć.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów