OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry takich jak:

  • zmarszczki
  • zwiotczenie i ścieńczenie skóry
  • przebarwienia.

Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Preparaty stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, peptydy, polipeptydy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny) poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda dużo lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu, przebarwienia rozjaśniają się. Widoczna jest poprawa napięcia i jędrności skóry.

Częstotliwość zabiegów:

intensywna faza leczenia: 1 zabieg na 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy
faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na 2-3 miesięcy

Czy zabieg jest bolesny?

Iniekcje są przeprowadzane za pomocą bardzo cienkich i króciutkich igieł 30 G i 4 mm długości. Nakłucia nie są zbyt bolesne, ale w większości przypadków stosujemy u pacjentów znieczulenie miejscowe kremem- EMLA.

Po zabiegu na skórze pozostają drobne ślady w postaci czerwonych punkcików lub drobnych grudek. Zmiany takie ustępują w przeciągu maksymalnie 48-72 godzin.

Po zabiegu wykonuje się delikatny masaż w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu. Substancje zawarte w preparatach do mezoterapii są aktywne w skórze nawet miesiąc do ich podania.

Kiedy wykonać zabieg?

Zabiegi mezoterapii można wykonywać praktycznie o każdej porze roku. W przypadku skór skłonnych do przebarwień polecane jest wykonywanie zabiegów w okresie od jesieni do wiosny, gdy nasłonecznienie jest mniejsze.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia
  • czynna infekcja w miejscu podania np. opryszczka
  • alergie na substancje zawarte w preparacie
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych
  • zła tolerancja zabiegu.

Stosowane preparaty : Dermaheal HSR( z kwasem hialuronowym), , Dermaheal SB na przebarwienia, Plinest, Plinest fast, Ialest, Ial System, Skin-B, Skin-R, NCTF , NCTF HA, Cytocare 532, 516.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów