OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

W dzisiejszych czasach modelowanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w celu poprawienia wyglądu: głównie zaakcentowania konturu, powiększenia objętości a także rewitalizacji ust. Może by wykonywany zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, bez względu na wiek. U młodych osób korekty dokonuje się głównie z powodu zbyt mało wykształconej górnej i dolnej wargi, w późniejszym wieku z powodu postępującego procesu starzenia – zmniejszenia objętości i odwodnienia czerwieni wargowej.


Wskazania:

  • względy estetyczne, odmłodzenie


Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie
  • opryszczka
  • skłonność do bliznowca
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia


Opis zabiegu

Okolica ust jest bardzo wrażliwa, dlatego znieczulenie jest bezwzględne. Można zastosowa krem znieczulający na około 45 min lub bezpośrednio przed zabiegiem znieczulenie stomatologiczne.


Efekty:

Po zabiegu usta są lepiej nawilżone, odzyskują jędrność i ładny kolor. Powiększenie objętości powoduje bardzo ładny efekt odmłodzenia okolicy wokół nich. Po zabiegu preparat nie jest wyczuwalny i daje uczucie naturalnie powiększonych ust. W zależności od preparatu efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Przez kilka godzin od zabiegu należy unikać dotykania i masowania ust a także bardzo gorących, bardzo zimnych i pikantnych potraw. Przez około 3-4 dni powinno się unikać nadmiernego przegrzewania (sauna, solarium). Zalecenia te mają na celu osiągnięcie jak najlepszego efektu.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów