OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

Opis zabiegu
W obecnym czasie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w celu poprawienia wyglądu. Wykonywany głównie w celu poprawienia konturu, powiększenie objętości a także rewitalizacji ust.

Może być wykonywany zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, bez względu na wiek. U młodych osób wykonywany głównie z powodu zbyt mało wykształconej górnej i dolnej wargi.

W późniejszym wieku korekty dokonuje się głównie z powodu postępującego procesu starzenia – zmniejszenia objętości i odwodnienia czerwieni wargowej. Po zabiegu usta są lepiej nawilżone, odzyskują jędrność i ładny kolor. Powiększenie objętości powoduje bardzo ładny efekt odmłodzenia okolicy wokół ust .

Czy zabieg jest bolesny?

Okolica ust jest bardzo wrażliwa, dlatego znieczulenie jest bezwzględne. Można zastosować krem znieczulający na około 45 min lub bezpośrednio przed zabiegiem znieczulenie stomatologiczne.

Efekty:
Po zabiegu preparat nie jest wyczuwalny i daje uczucie naturalnie powiększonych ust. W zależności od preparatu efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Postępowanie przed zabiegiem:
Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań.

Około 3 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny i leków przeciwzapalnych i przeciw krzepliwych.

W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego i nadmiernego nagrzewania ciała np. sauna, solarium, słońce

Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.

Preparat kwasu hialuronowego jest podawany przez lekarza w skórę właściwą za pomocą gotowych ampułko-strzykawek i bardzo cienkiej igły.

Zalecenia pozabiegowe:
Przez kilka godzin od zabiegu należy unikać dotykania i masowania ust a także bardzo gorących, bardzo zimnych i pikantnych potraw. Przez około 3-4 dni powinno się unikać nadmiernego przegrzewania (sauna, solarium!!!) i promieni słonecznych.

Zalecenia te mają na celu osiągnięcie jak najlepszego efektu.

Przeciwwskazania i objawy niepożądane:

  • ciąża i karmienie
  • opryszczka
  • zmiany zapalne w miejscach iniekcji
  • skłonność do bliznowca
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia,

Po iniekcji może wystąpić reakcja zapalna w postaci: zaczerwienienia, obrzęku, rumienia. Mogą także pojawić się małe zasinienia. Wszystkie te objawy ustępują zwykle samoistnie w ciągu kilku dni.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów