OFERTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OFERTA MEDYCZNA

 


Proktologia jest dziedziną chirurgii zajmującą się chorobami jelita grubego i odbytnicy. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, mają charakter nawracający. Choroba hemoroidalna zwana potocznie przez niektórych żylakami odbytu charakteryzuje się takimi objawami jak krwawienie oraz uczucie niepełnego wypróżnienia podczas oddawania stolca; czasami występuje świąd, pieczenie a rzadziej ból w okolicy odbytu. W naszej Klinice zajmujemy się również leczeniem ropnych wycieków z odbytnicy, zmianami ropnymi sączącymi się w okolicy odbytu, dolegliwościami bólowymi odbytnicy, a także objawami nietrzymania stolca i gazów związane z wiekiem, po urazach oraz po porodach, a także krwawieniami.

 

Hemoroidy można usunąć bezboleśnie i szybko. To często jedyny sposób na uwolnienie się od bólu, wywoływanego przez guzki krwawnicze, kiedy leczenie farmakologiczne hemoroidów zawodzi. Klasyczna operacja hemoroidów nie jest jedynym rozwiązaniem problemu.

W  Klinice Femmed Dr Magadalena Ptembska-Eberhardt jako pierwsza w Polsce wykonała zbieg klejenia hemoroidów metodą Hemoff. Zbieg małoinwazyjny, niebolesny, umożliwiając pacjentom powrót do normalnej aktywności natychmiast po jego wykonaniu.

 


Dr Magdalena Potembska-Eberhardt
specjalista chirurgii ogólnej, specjalista medycyny estetycznej, proktolog.

 

Femmed Klinika Medycyny Estetycznej

Warszawa Mokotów
ul. Chodkiewicza 7 U3

Skontaktuj się z nami!

 
Wizyty i zabiegi po wcześniejszej
rejestracji telefonicznej.

Tel. 606 681 715

 

© Femmed Medycyna Estetyczna Warszawa Mokotów