Zespół FEMMED

Klinika Femmed powstała z pasji i determinacji, a celem założycielki doktor Magdaleny Potembskiej-Eberhardt jest osiągnięcie jak najwyższych standardów pracy. Setki pomyślnie wykonanych zabiegów dają pewność, że pracują tu najlepsi z najlepszych.

Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności jest dla nas najważniejsze i zapewnia skuteczne realizowanie planów zabiegowych z medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej czy endokrynologii wraz z dietetyką.

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt

Założycielka Kliniki Femmed Specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej

View More

Dr n. med. Andrzej Eberhardt

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

View More

Dr hab n. med. Alina Kuryłowicz

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, dietetyk

View More

lek. med. Jakub Miszczyk

View More

lek. med. Katarzyna Pietuch

View More

Aleksandra Garbacik

Kosmetolog

View More

Izabela Piotrowska-Zając

Kosmetolog

View More

Zespół Kliniki FEMMED

Kładziemy nacisk nie tylko na przywracanie zdrowia, ale na szeroko pojętą profilaktykę. Medycyna estetyczna jest pomostem między zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną, oferuje zabiegi mniej inwazyjne niż chirurgia, ale skuteczne i co istotne, obłożone małym ryzykiem powikłań i krótkim czasem rekonwalescencji.

specjalistki do spraw obsługi pacjenta

Pierwszymi osobami, z którymi zetkniesz się w naszej klinice są Ania i Milena. To one pomogą Ci dobrać dogodny termin wizyty, odpowiedzą na wstępne pytania dotyczące zabiegów, a następnie powitają Cię kiedy przekroczysz nasz próg. Nasze recepcjonistki nie tylko zaserwują Ci kawę, by umilić oczekiwanie na zabieg, ale w profesjonalny sposób pomogą Ci się do niego przygotować informując czego możesz spodziewać się po wejściu do gabinetu. Zawsze uśmiechnięte i życzliwe od lat zarażają naszych pacjentów świetnym humorem.

Anna Kwiatkowska

specjalistka do spraw obsługi pacjenta

Milena Kmiołek

specjalistka do spraw obsługi pacjenta

Back to top of page