Zespół FEMMED

Klinika Femmed powstała z pasji i determinacji, a celem założycielki doktor Magdaleny Potembskiej-Eberhardt jest osiągnięcie jak najwyższych standardów pracy. Setki pomyślnie wykonanych zabiegów dają pewność, że pracują tu najlepsi z najlepszych.

Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności jest dla nas najważniejsze i zapewnia skuteczne realizowanie planów zabiegowych z medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej czy endokrynologii wraz z dietetyką.

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt

Założycielka Kliniki Femmed Specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej

View More

Dr n. med. Andrzej Eberhardt

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

View More

Dr hab n. med. Alina Kuryłowicz

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, dietetyk

View More

lek. med. Katarzyna Pietuch

View More

Lek. Med Aleksandra Rek

specjalistą dermatologii i wenerologii

View More

mgr Aleksandra Garbacik

Kosmetolog

View More

Izabela Piotrowska-Zając

Kosmetolog

View More

Zespół Kliniki FEMMED

Kładziemy nacisk nie tylko na przywracanie zdrowia, ale na szeroko pojętą profilaktykę. Medycyna estetyczna jest pomostem między zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną, oferuje zabiegi mniej inwazyjne niż chirurgia, ale skuteczne i co istotne, obłożone małym ryzykiem powikłań i krótkim czasem rekonwalescencji.

specjalistki do spraw obsługi pacjenta

Pierwszymi osobami, z którymi zetkniesz się w naszej klinice są Ania i Milena. To one pomogą Ci dobrać dogodny termin wizyty, odpowiedzą na wstępne pytania dotyczące zabiegów, a następnie powitają Cię kiedy przekroczysz nasz próg. Nasze recepcjonistki nie tylko zaserwują Ci kawę, by umilić oczekiwanie na zabieg, ale w profesjonalny sposób pomogą Ci się do niego przygotować informując czego możesz spodziewać się po wejściu do gabinetu. Zawsze uśmiechnięte i życzliwe od lat zarażają naszych pacjentów świetnym humorem.

Milena Kmiołek

specjalistka do spraw obsługi pacjenta

Back to top of page